Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пазарджик, Идеален център
до Пазара
130 000 €
254 257.90 лв.

(1 429 €, 2 794.88 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:56 на 9 май, 2026 год.
Обявата е посетена 55 пъти.
Площ:
91 m2
Етаж:
3-ти от 12
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Тристаен апартамент с отлична локация в идеалния център на Пазарджик. МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Отлична локация, район с изцяло изградена инфраструктура в непосредствена близост до Градски пазар, до училища детски градини, търговски и обслужващи обекти. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Имотът е с площ от 91 кв.м., като тези площи са реални, без идеални части от общите части на сградата Апартаментът се състои от просторна дневна с кухня - трапезария и хол, две спални, баня, отделна тоалетна, самостоятелен санитарен възел и две тераси, осигуряващи много светлина и комфорт. Разположен е на трети етаж в добре поддържана сграда изградена по системата на ЕПК. СЪСТОЯНИЕ: Жилището е с вътрещна изолация по всички външни стени, в отлично състояние, поддържано и готово за нанасяне. Апартаментът е след основен ремонт и се продава с обзавеждането. ИЗЛОЖЕНИЕ: Изток, юг. ПРЕДИМСТВА: Основните предимства на имота са неговата комуникативна локация, функционално разпределение и отлично състояние. Имотът е подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция. Към него има прилежащи две избени помещения и самостоятелно се ползва трето сервизно помещение на площадката между етажите. Полезно преимущество е безплатната кабелна телевизия в сградата. За огледи и повече информация: Тел. 0898 572 544 - инж. Лилия Делева - ЛИА ВИП ХАУС ООД. Агенцията предлага: безплатни консултации, съдейцтвие при необходимост от кредитиране, изготвяне на Пазарни оценки.